Mesek Metal

Kurumsal

Mesek Metal A.Ş.

Şirketimiz 2006 yılında kurulmuş ve tam kapasite ile 2008 yılında faaliyete geçmiştir.
Kendi alanında Türkiye'nin en modern tesislerinden biri olan fabrikamız, Kapaklı - Tekirdağ'da yer almaktadır. Fabrikamız "0-atık" prensibi ile çalışmakta olup bu alanda Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından verilen "GERİ DÖNÜŞÜM" lisansını alarak faaliyetlerine devam etmektedir. Tesisimizde farklı kalitelerde alüminyum hurdalar geri kazanılmaktadır.
Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına standart malzemelerin yanı sıra, müşterilerin istekleri doğrultusunda farklı alaşımları da ürün gruplarımıza dâhil etmiş bulunmaktayız.
Faaliyet alanımızın büyük bölümünü otomotiv yan sanayi, demir-çelik sektörü ve Beyaz eşya sektörünü kapsamaktadır. Döner ergitme ocağımız, hurda geri kazanım tesisimiz, pelet üretim tesisimiz ile mevcut üretim kapasitemiz aylık 1500 Ton olup, çevreye duyarlı ve gelişen teknolojilere uyumlu çalışmalarımız devam etmektedir.
Mesek Metal olarak, çevresel düzenlemelere uygun çalışma, sürdürülebilir kalkınma ve atık geri dönüşümü konusunda farkındalık prensibi ile üretim yapıyor, mevzuattaki boşlukları doldurmak için de aktif olarak çalışıyoruz.

Tanıtım Kataloğumuzu İncelemek İçin Tıklayınız..